Trenerzy

Dodano: 2015-03-16 | Wyświetleń: 545 | Autor: Grzegorz Brzeski (TIGER)

Trener drużyny

seniorek

 Bartosz Babicki

tel.:721-147-437
e-mail: b.babicki@kajaopoczno.pl

Trener drużyny

młodziczek


Izabela Zdonek

tel.: 512-719-008
e-mail: i.zdonek@kajaopoczno.pl

Kierownik drużyny 

młodziczek

Łukasz Lubicki

tel.: 602-531-206
e-mail: l.lubicki@kajaopoczno.pl

Trener drużyny orliczek 


​Bartłomiej Gad

tel.: 721-137-410
e-mail: b.gad@kajaopoczno.pl

Asystent trenera orliczek

Kamila Czaja

tel.: 726-827-920
e-mail: k.czaja@kajaopoczno.pl

Kierownik drużyny orliczek

Rafał Wieczorek

tel.: 501-038-200
e-mail: r.wieczorek@kajaopoczno.pl

 

Trener bramkarek

Artur Holewiński

tel.: 606-215-580
e-mail: a.holewinski@kajaopoczno.pl

 

Kalendarz

Top