W Tomaszowie bez punktów

Dodano: 2018-12-28 | Wyświetleń: 306 | Autor: Dorota

Dnia 17.10.2018 roku drużyna Kai wraz z Trenerka wyruszyła na mecz do Tomaszowa, by tam podjąć walkę z UKS-em Pilicą Tomaszów Mazowiecki.


Nie był to szczęśliwy wyjazd naszych zawodniczek. 
Pierwszą bramkę tracimy już w 6 minucie meczu. Nieład, brak komunikacji w naszej drużynie sprawił, że już po kolejnych 6 minutach tracimy 2 bramkę. Mimo walki nie możemy stworzyć dogodnej sytuacji na zdobycie bramki. Drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego to zespół, który podczas spotkania pokazał kawałek bardzo dobrego futbolu. Akcje, które komponował wielokrotnie nagradzane były brawami. W 23 minucie tracimy bramkę na 3:0 i tak kończy się pierwsza połowa. Początek drugiej połowy rozpoczęliśmy od ataków i zdobycia bramki. Jednak nie możemy znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Kolejne bramki wpadają w 33 minucie, 36 minucie, 40 min., 42 min., oraz 55 minucie. Honorową bramkę dla Kai Opoczno w 38 minucie meczu zdobyła Marlena Włodarczyk. Kaja Opoczno w Tomaszowie odnosi porażkę 8:1. Dużo pracy przed naszymi zawodniczkami, pracy która kiedyś zaowocuje :)! 
Kaja Opoczno wystąpiła w składzie: Nicole Młynarczyk, Maja Wieczorek, Amelia Paduszyńska, Amelia Jaskóła, Martyna Mastalerz, Maja Świątek, Klaudia Kowalczyk, Marlena Włodarczyk, Nikola Wieczorek, Zuzia Łuczkowska, Sandra Grudziecka, Julia Wijata, Marysia Jarek, Martyna Paduszyńska.

Kalendarz

Popularne
Najnowsze
Top