W Tomaszowie bez punktów

Dodano: 2018-12-28 | Wyświetleń: 265 | Autor: Dorota

Dnia 17.10.2018 roku drużyna Kai wraz z Trenerka wyruszyła na mecz do Tomaszowa, by tam podjąć walkę z UKS-em Pilicą Tomaszów Mazowiecki.

Nie był to szczęśliwy wyjazd naszych zawodniczek.
Pierwszą bramkę tracimy już w 6 minucie meczu. Nieład, brak komunikacji w naszej drużynie sprawił, że już po kolejnych 6 minutach tracimy 2 bramkę. Mimo walki nie możemy stworzyć dogodnej sytuacji na zdobycie bramki. Drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego to zespół, który podczas spotkania pokazał kawałek bardzo dobrego futbolu. Akcje, które komponował wielokrotnie nagradzane były brawami. W 23 minucie tracimy bramkę na 3:0 i tak kończy się pierwsza połowa. Początek drugiej połowy rozpoczęliśmy od ataków i zdobycia bramki. Jednak nie możemy znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Kolejne bramki wpadają w 33 minucie, 36 minucie, 40 min., 42 min., oraz 55 minucie. Honorową bramkę dla Kai Opoczno w 38 minucie meczu zdobyła Marlena Włodarczyk. Kaja Opoczno w Tomaszowie odnosi porażkę 8:1. Dużo pracy przed naszymi zawodniczkami, pracy która kiedyś zaowocuje :)!
Kaja Opoczno wystąpiła w składzie: Nicole Młynarczyk, Maja Wieczorek, Amelia Paduszyńska, Amelia Jaskóła, Martyna Mastalerz, Maja Świątek, Klaudia Kowalczyk, Marlena Włodarczyk, Nikola Wieczorek, Zuzia Łuczkowska, Sandra Grudziecka, Julia Wijata, Marysia Jarek, Martyna Paduszyńska.