KKS Kaja Opoczno zwycięża z MKS Zduńska Wola. V kolejka rundy wiosennej.

Dodano: 2018-05-06 | Wyświetleń: 446 | Autor: Dorota

Kaja Opoczno powróciła na właściwy tor !


W V kolejce rundy wiosennej rozgrywek III Ligi Kobiet nasz zespół podejmował na własnym obiekcie zespół MKS Zduńska Wola. Po porażce z Ozorkowem nasze zawodniczki były zmotywowane i ciężko pracowały na zwycięstwo. Od pierwszych minut napierały na bramkę przeciwnika i wysoko podchodziły do przeciwniczek. Co poskutkowało w 10 minucie bramkę na 1:0 zdobywa z lewego skrzydła Anita Sikora. Po paru minutach zamieszanie w polu po rzucie rożnym wykorzystują przyjezdne zdobywając wyrównującą bramkę. Nasze zawodniczki po stracie bramki nie odpuszczały i atakowały dalej. Bramkę na 2:1 po podaniu Kamili Czaji wykorzystuję pewnym strzałem Aleksandra Rusek. Kolejne trafienie zdobywa Patrycja Składowska po zagraniu Roksany Poborczyk. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:1. W drugiej połowie Opocznianki zdobywają kolejna bramkę w 44 minucie strzela Patrycja Składowska, a w 49 zamieszanie po rzucie rożnym pewnym strzałem wykorzystała Agata Makuch. W 74 minucie przyjezdne trafiają do naszej bramki, a my odpowiadamy bramką w 79' którą zdobywa Patrycja Składowska. Zaciętej walki nie było końca. Tuż przed końcowym gwizdkiem zawodniczki ze Zduńskiej Woli strzelają swoją 3 bramkę. Mecz kończy się wynikiem 6:3. Gratulujemy wygranej!

Kaja Opoczno zagrała w składzie: Zuzanna Grudziecka, Agata Mielcarz, Izabela Zdonek (Kamila Grygiel), Karolina Luty( Zuzanna Mastalerz), Agata Makuch, Anita Sikora(Zuzia Pabijańska), Ola Rusek, Lena Bogdańska(Ala Czechowska), Kamila Czaja, Patrycja Składowska, Roksana Poborczyk (Ola Młodzińska).
Trener: Bartosz Babicki

A już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie. W sobotę 12 maja nasze zawodniczki zagrają ostatni mecz na własnym obiekcie. Zapraszamy na godzinę 15.00.

Kalendarz

Popularne
Najnowsze
Top