Przekaż 1% podatku na Kobiecy Klub Sportowy KAJA Opoczno

Dodano: 2018-02-15 | Wyświetleń: 500 | Autor: Dorota

​Pragniemy poinformować wszystkich naszych sympatyków oraz przyjaciół Kobiecego Klubu Sportowego KAJA Opoczno, o możliwości wsparcia funkcjonowania Klubu poprzez przekazanie 1% podatku. 


1 % podatku można przekazać na wyodrębnione konto w Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”. Dlaczego nie można przekazywać 1 %  bezpośrednio do Klubu, lecz za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”? Nasz Klub nie posiada statusu pożytku publicznego, stąd zaproponowane rozwiązanie współpracy z Fundacją. 

Aby przekazać swój 1% dla naszego Klubu, wystarczy w rozliczeniu rocznym PIT wpisać LZS Kaja Opoczno 7926. Jesteśmy pewni, że wielu osobom leży na sercu dobro naszego Klubu i że zechcą wskazać nas jako beneficjentów 1 procenta. Pozyskane środki wykorzystane zostaną na realizację celów statutowych Klubu.

 

Nasz profil w Fundacji- https://fsmm.pl/7926/ludowy_zespol_sportowy_kaja_opoczno

Program PIT- https://fsmm.pl/program-pit/?partner=7926

 

Kto może przekazać 1% podatku?
- pracownicy – PIT 37
- przedsiębiorcy – PIT 36
- przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L
- ryczałtowcy – PIT 28
- gracze giełdowi – PIT 38
- osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39

Dziękujemy!

 

Kalendarz

Popularne
Najnowsze
Top