Pierwszy mecz rundy wiosennej- KKS KAJA Opoczno wraca z 3 pkt.

Dodano: 2018-03-28 | Wyświetleń: 278 | Autor: Dorota

Z meczu ze Rzgowem wracamy z 3 pkt. !

Dnia 27.03.2018 r. nasze zawodniczki rozegrały swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Pojedynek ze Rzgowem zakończył się wynikiem 4:1 dla zawodniczek z Opoczna.
Pierwsza na listę strzelczyń wpisała się Anita Sikora, która po podaniu Kamili Czaja skierowała piłkę do bramki. Pare minut później zawodniczki ze Rzgowa odpowiedziały mocnym strzałem pod poprzeczkę i mamy 1:1. Obie drużyny naciskały na bramkę swoich przeciwniczek. Rzut rożny dla zawodniczek z Opoczna, wykonuje Anita Sikora, a jej dośrodkowanie strzałem po ziemi wykorzystuje Kamila Czaja i mamy 2:1. Do końca pierwszej połowy już nic się nie zmieniło. Druga połowa zaczęła się od ataków na bramkę przeciwniczek, ale brak szczęścia i niedokładność nie zmienia nam wyniku. Po paru minutach ciężar gry na siebie wzięła Natalia Stępień i mocnym strzałem z daleka zaskoczyła bramkarkę gospodarzy i jako trzecia wpisała się na listę strzelczyń. Czwartą bramkę dla naszych zawodniczek zdobyła Patrycja Skłodowska również po indywidualnej akcji.
Swoje sytuacje bramkowe miały jeszcze: Ola Rusek, Natalia Stempniak, i wyżej wspomniane strzelczynie. Mecz mógłby zakończyć się o wiele większa wygraną, ale na przeszkodzie stawały słupki bądź poprzeczka czy niedokładność.
Warto dodać, że ze względu na niedyspozycjenaszej bramkarki między słupkami stanęła debiutująca Zuzia Grudziecka, która rozegrała bardzo dobre spotkanie.
Kaja Opoczno zagrała w składzie: Zuzia Grudziecka, Agata Makuch, Karolina Luty, Kamila Grygiel, Agata Mielcarz, Kamila Czaja, Ola Rusek, Natalia Stępień, Anita Sikora, Patrycja Składowska, Ala Czechowska.
Na zmiany wchodziły: Zuzia Mastalerz, Roksana Poborczyk, Ola Młodzińska, Martyna Łabędziewska, Natalia Stempniak.
Trener: Bartosz Babicki

Zapraszamy na 2 kolejkę, która odbędzie się 8 kwietnia (niedziela) o godzinie 13.00 na obiekcie Ceramiki Opoczno. Kaja Opoczno będzie podejmowała drużynę Błękitnych Dmosin. Zapraszamy wszystkich na Aleję Sportową !!!!