3 punkty zostały w Opocznie !!!

Dodano: 2018-05-14 | Wyświetleń: 498 | Autor: Dorota

Seniorki Kai Opoczno rozegrały w sobotę ostatnie spotkanie w tym sezonie na własnym boisku i mogą pochwalić się dopisaniem na swoje konto kolejnych 3 punktów.


Nasza drużyna zmierzyła się z czwartym zespołem ligi PTC Pabianice zwyciężając 3 do 1. Kaja wystąpiła w mocno okrojonym składzie a mecz nie należał do łatwych, ponieważ przewyższające nas warunkami fizycznymi przeciwniczki postawiły twarde warunki gry. Mimo tego już do przerwy Kaja wyszła na dwubramkowe prowadzenie po golach Anity Sikory z rzutu rożnego i Patrycji Składowskiej, która wykończyła precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę akcję Anity Sikory.W drugiej połowie Kaja strzeliła kolejną bramkę po indywidualnej akcji Kamili Czaji, która po rajdzie przez pół boiska strzeliła na 3 do 0 praktycznie pozbawiając rywalki szans na zwycięstwo. Zespół z Pabianic walczył jednak do końca, czego efektem była honorowa bramka dla przyjezdnych. Do końca ligi pozostały cztery kolejki, a nasza drużyna ostatnie mecze rozegra na wyjazdach.

Kaja Opoczno wystąpiła w składzie: Zuzanna Grudziecka, Agata Mielcarz, Kamila Grygiel, Karolina Luty , Agata Makuch, Anita Sikora, Zuzia Mastalerz ( Zuzia Pabijańska), Ala Czechowska (Martyna Łabędziewska), Natalia Stępień, Kamila Czaja, Patrycja Składowska. 
Trener: Bartosz Babicki

Kalendarz

Popularne
Najnowsze
Top