Mistrzostwa ŁZPN Młodziczek i Orliczek

Dodano: 2017-10-19 | Wyświetleń: 765 | Autor: Admin

W dniu 15 października br., przy pięknej pogodzie odbyła się druga sesja turniejowa w ramach Mistrzostw ŁZPN Młodziczek i Orliczek. Dzięki współpracy z Ceramiką Opoczno mogliśmy zorganizować te zawody na opoczyńskim stadionie, który jest pięknym i funkcjonalnym obiektem do organizacji nie tylko meczów ale także dużych turniejów. 


W imprezie wzięło udział 11 drużyn żeńskich. 150 zawodniczek rozgrywało swoje mecze na trzech boiskach. Nasz Klub reprezentują w tych rozgrywkach dwie ekipy. O mistrzostwo województwa łódzkiego walczą Młodziczki i Orliczki.

Turniej był okazją do sprawdzenia naszych możliwości organizacyjnych, jako klubu. Dał też odpowiedź na pytanie na ile zaangażowani są w życie Kai rodzice zawodniczek. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomagali przy organizacji. Jesteście wspaniali!


Organizacja tak prestiżowej imprezy dała też nam sposobność do zaproszenia na obiekt naszych sponsorów, przedstawicieli firm i osób, które stale nas wspierają. Zarząd Klubu na tą okoliczność przygotował pamiątkowe koszki z podziękowaniami.


Kolejny turniej z tego cyklu rozgrywek planowany jest 12 listopada, również w Opocznie!

 

Kalendarz

Popularne
Najnowsze
Top