Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek- Turniej Strefowy- KKS Kaja zwycięzcą !

Dodano: 2018-04-26 | Wyświetleń: 553 | Autor: Dorota

⚽⚽⚽MŁODZICZKI KAI OPOCZNO IDĄ ZA CIOSEM⚽⚽⚽ KOLEJNE SPORTOWE ŚWIĘTO W OPOCZNIE ZAKOŃCZONE SUKCESEM🏆🏆


Jak wszyscy doskonale wiedzą drużyna młodziczek Kai Opoczno zdobyła mistrzostwo woj. łódzkiego co dało jej awans do rozgrywek ogólnopolskich i walkę o mistrzostwo Polski!!! Kolejnym etapem tych rozgrywek było 8 turniejów strefowych rozgrywanych w całej Polsce. Nasza drużyna swój turniej rozegrała jako gospodarz w środę 25.04 na obiektach Ceramiki Opoczno. W turnieju wzięły udział następujące drużyny : Kaja Opoczno (woj. łódzkie ) AP KSB Lędziny (woj. śląskie ) AZS Wrocław (woj. dolnośląskie ) Unia Opole (woj. opolskie ) I stało się!!!!!!!! Nasze dziewczęta zajęły 1 miejsce wygrywając dwa mecze i jeden remisując nie tracąc przy tym żadnej bramki! Komplet wyników naszej drużyny : Kaja - AP Lędziny 1:0 (Weronika Nowak) Kaja - AZS Wrocław 0:0 karne: 2:1 Kaja - Unia Opole 1:0 (Patrycja Białek ) Barwy naszego klubu reprezentowały następujące zawodniczki: 1. Julia Lubicka 2. Maja Wosek 3. Julia Nejman 4. Weronika Nowak 5. Patrycja Białek 6. Nikole Młynarczyk 7. Małgorzata Giełzak 8. Aleksandra Nowak 9. Amelia Jaskóła 10. Maja Kuleta 11. Paulina Lasota 12. Aleksandra Gross 13. Diana Panfil 14. Maja Grzywaczewska Trener: Izabela Zdonek Kierownik drużyny : Łukasz Lubicki Zwycięstwo w tym turnieju dało przepustkę naszym młodziczkom do półfinału Mistrzostw Polski. Czyli jesteśmy wśród najlepszych 16-tu klubow w Polsce!!! Ogromne gratulacje dla naszych zawodniczek i Pani trener Izabeli Zdonek i niech wasze głowy i nogi ciągle "prowadzi" hasło : JAZDA PO MISTRZA POLSKI!!!

 

Kalendarz

Popularne
Najnowsze
Top