Kaja Opoczno zwycięża z LKS Olimpia Wola Załężna

Dodano: 2018-12-28 | Wyświetleń: 416 | Autor: Dorota

W słoneczną sobotę na obiekcie KS Ceramika Opoczno nasze zawodniczki podejmowały drużynę z Woli Załężnej.


Na pierwszą bramkę nie musieliśmy długo czekać, bo już w 8 minucie Patrycja Białek po celnym strzale wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. Zarówno zawodniczki z Opoczna jak i drużyna z Woli Załężnej miała dogodne sytuację, które mogły zakończyć się bramką. W 18 minucie sędzia dyktuje rzut wolny dla Opoczna. Do piłki podchodzi Julia Nejman, która w polu karnym zauważa wychodzącą do podania Patrycję Białek. Patrycja z pierwszej piłki gra piłkę powrotną a Julia nie zastanawiając się długo oddaje strzał na bramkę. I stało się mamy 2:0 dla Kai. Pierwszą połowę kończymy z takim wynikiem. Na drugą połowę wychodzimy zmotywowane i pełne walki o zwycięstwo. Gra toczy się głownie na połowie przeciwnika, który próbuje ataków z kontry. Jednak mamy na bramce Karolinę Grzywacz, która już nie raz pokazała co potrafi. Zawodniczki z Kai próbują zdobyć kolejne bramki, ale piłka mija słupki albo dziewczyny trafiają w poprzeczkę. Zmienia tą sytuacje w 57 minucie Patrycja Białek, która zdobywa bramkę na 3:0. Kończymy mecz z takim wynikiem. Dziewczyny pokazały kawał dobrego futbolu, a drużynie z Woli Załężnej dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!! :)

Kaja Opoczno wystąpiła w składzie: Karolina Grzywacz, Diana Panfil, Zuzanna Pabijańska, Weronika Kacprzak, Daria Nowak, Paulina Lasota, Julia Nejman, Ula Stolarek, Patrycja Białek, Aleksandra Nowak.
Trenerka: Izabela Zdonek

Już 20.10.2018 drużyna Kai Opoczno uda się do Rzeczycy, aby zmierzyć się z miejscową drużyną RKS-u Rzeczyca. Trzymamy mocno kciuki !!

 

Kalendarz

Popularne
Najnowsze
Top