Kaja Opoczno w meczu z LKS IKS Inowłódz, 3 pkt zostają w Opocznie

Dodano: 2018-12-28 | Wyświetleń: 168 | Autor: Dorota

W niedzielne dość deszczowe południe drużyna Kai rocznik 2004-2005 na obiekcie KS Ceramika Opoczno podejmowała drużynę LKS IKS Inowłódz

. Warunki atmosferyczne dawały mocno o sobie znać. Ciągłe opady deszczu sprawiły, że boisko było bardzo mokre i śliskie. Jednak dla zawodniczek i zawodników taki problem nie był problemem i dzielnie walczyli mimo pogody.
Grając podczas takiej pogody trzeba wiedzieć, że piłka może płatać różne figle. i tak mamy rzut rożny. Wrzutka w pole karne, piłka wybita przez bramkarza gości, dobitka po ziemi, piłka nabiera prędkości i mamy 1:0. Strzelczynią bramki Weronika Kacprzak. Drużyna gości atakuje dalej próbując zdobyć bramkę wyrównującą. Dzieje się tak, gdy jeden z zawodników strzałem z dystansu w samo okienko bramki pokonuję naszą bramkarkę i mamy 1:1. To nie koniec walki na boisku. Akcja za akcją. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Sytuacja pod bramką gości, Julia Nejman uderza na bramkę jednak znowu wybijają goście. Sytuacja powtarza się bo dobrze ustawiona Weronika Kacprzak precyzyjnie dobija piłkę i zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 2:1. Druga połowa rozpoczyna się od ataków. Bramkę na 3:1 zdobywa Julia Nejman. Deszcz nie przestawał, a walka była coraz ostrzejsza. Akcja lewą stroną podłącza się Małgorzata Giełzak, otrzymuje podanie i ładuje piłkę w bramkę, i oto mamy 4:1. Kolejna bramkę zdobywa Patrycja Białek. Po piątej bramce, cios zadają goście i zdobywają swoją 2 bramkę w meczu. Wynik 5:2 ostatnie minuty meczu. Ale to jeszcze nie koniec. Gramy do końca. Julia Nejman zdobywa bramkę na 6:2 i takim wynikiem kończymy spotkanie z Inowłodzem. Gratulujemy wygranej ! A zawodnikom z Inowłodza dziękujemy za walkę ! Życzymy powodzenia w dalszych spotkaniach !
Skład Kai: Grzywacz Karolina, Panfil Diana, Wosek Maja, Giełzak Małgorzata, Kacprzak Weronika, Nowak Weronika, Stolarek Ula, Białek Patrycja, Nejman Julia, Nowak Daria, Bolarczyk Ola, Nicole Młynarczyk, Lubicka Julia.

Już 4.11.2018 o godzinie 11.00 zawodniczki Kai rozegrają ostatnie w tej rundzie spotkanie. Na wyjeździe będą podejmować MGKS Drzewicę. Zapraszamy na STADION MIEJSKI W DRZEWICY ( KOLEJOWA 27).!

Zawodniczki z Kai wspierają bramkarkę Annę Szymańską, która rozgrywała spotkanie ekstraligowe. Niestety w hicie kolejki jej zespół odniósł porażkę. Nasze zawodniczki zawsze będą Cię wspierać bez względu na wszystko! Życzymy powodzenia w rundzie rewanżowej i trzymamy mocno kciuki !!!!