Kaja Opoczno niezgłoszona do rozgrywek

Dodano: 2018-12-28 | Wyświetleń: 941 | Autor: Drs

Kaja Opoczno niezgłoszona do rozgrywek!


Z przykrością informujemy, że seniorska drużyna Kai Opoczno nie wystąpi w rozgrywkach ligowych w 3 lidze. Jest to spowodowane zbyt małą ilością zawodniczek w drużynie.

Można by powiedzieć, że po tak dobrych wynikach nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Zakończyliśmy rozgrywki ligowe na miejscu vice-lidera. Jak na druzyne, która dopiero zaczynała jest to nie lada wyczyn. Podczas zakończenia nasze zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale i zagrały mecz z Reprezentacją Policji. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Wszystkim, którzy Nas wspierali i dopingowali. Serdecznie Wam Dziękujemy 👏😊!

Niektóre nasze zawodniczki znalazły już inne kluby do gry i z tego miejsca życzymy im jak najlepszych wyników oraz żeby kontuzje omijały Was szerokim łukiem! ⚽

Miejmy nadzieje, że reaktywacja kobiecej piłki w Opocznie jeszcze nastąpi. Nikt z Nas nie wie co wydarzy się za rok bądź później 💪!

Kalendarz

Popularne
Najnowsze
Top