3 punkty zostają w Opocznie, mecz z MGKS Drzewica

Dodano: 2018-12-28 | Wyświetleń: 337 | Autor: Dorota

Dnia 10.10.2018 roku na stadionie KS Ceramika Opoczno zawodniczki Kai podejmowały drużynę MGKS-u Drzewica.

Na brak emocji przybyli kibice nie mogli narzekać.
W 20 minucie wynik spotkania otworzyła Klaudia Kowalczyk, która precyzyjnym strzałem zdobywa bramkę na 1:0. Gra toczy się dalej. Obie drużyny grają do samego końca, wola walki jest niesamowita w tak młodym wieku. Co pokazuje zdobyta kolejna bramka. W 23 minucie meczu Marlena Włodarczyk pokonuje bramkarza gości. Mija zaledwie 5 minut i to przeciwnicy łapią z Nami kontakt i zdobywają bramkę, mamy 2:1. I tak kończymy pierwszą połowę. Druga część spotkania zaczyna się od dogodnych sytuacji dla gości, jednakże na posterunku między naszymi słupkami w bramce jest Nicola Młynarczyk, która w tym meczu wielokrotnie pokazuje swoje umiejętności bramkarskie !! Mija 5 minut drugiej połowy, i wspomniana wcześniej Klaudia Zdobywa swoja 2 bramkę w meczu. Kaja Opoczno - MGKS Drzewica 3:1. Jednakże to nie koniec spotkania. Już po 5 minut po zdobytej bramce przez Kaję, przeciwnicy odpowiadają. Mamy 3:2. Mecz toczy się dalej. Obie drużyny chcą strzelić kolejne bramki. Przeciwnicy trafiają 2 razy w poprzeczkę. Walka do ostatniego gwizdka sędziego, a mecz kończy się zdobyciem 3 punktów przez Kaję Opoczno. Gratulujemy !!!! :)
Skład Kai: Nicole Młynarczyk, Amelia Jaskóła, Amelia Paduszyńska, Maja Wieczorek, Martyna Mastalerz, Marlena Włodarczyk, Klaudia Kowalczyk, Zuzia Łuczkowska, Sandra Grudziecka, Maja Reszka, Martyna Paduszyńska, Nikola Wieczorek, Marysia Jarek, Julia Wijiata, Maja Oparcik, Gabrysia Wosek.

21.10.2018 godz. 11.00 zapraszamy Wszystkich na kolejny mecz. Stadion KS Ceramika Opoczno. ! Kaja Opoczno - LUKS WILK RZECZYCA !